Tahokov, ploty z tahokovu

Synonymem pro termín moderní plot je plot vyrobený z tahokovu. Tahokovové ploty jsou patří spolu s kovanými ploty k nejvyhedávanějším.

Tahokov - nejen pro ploty

V posledních letech obliba tahokovu čím dál více roste a různé typy tahokovů se stávají žádanějšími nejen pro ploty, ale i mříže, zábradlí, lavičky, zahradní nábytek, městský mobiliář a podobně. Tahokov najde uplatnění opravdu v řadě oblastí.

Proč tahokov?

Častým důvodem, proč si zákazníci volí právě tahokovové výplně, je možnost zvolit si procentuální optickou propustnost tahokovu. Tím lze ovlivnit, zda bude skrze plot vidět a jak moc. Kovářství Diviš nabízí svým zákazníkům opravdu široký výběr a to z více jak 40 různých typů, které se odlišují nejen průhledností, ale i tvarem oka, sílou plechu nebo materiálem, ze kterého je tahokov vyroben. Nejčastěji bývá použit žárově zinkovaný ocelový plech, který je následně upraven elektrostatickým nástřikem různými barvami dle přání zákazníka. Nabídnout našim zákazníkům ovšem můžeme i tahokovy nerezové či hliníkové vyráběné v tuzemsku i v zemích EU.

typy tahokovů

Našim zákazníkům nabízeme širokou řadu typů tahokovů, ze kterých mohou vybírat ten pravý právě pro…


Zobrazit

technická řešení

Nejběžnějším technickým řešením tahokových plotů, branek a bran je vsazování vybraného typu…


Zobrazitvyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2021