Kované ploty

Vyrábíme kované ploty přesně podle Vašich požadavků. Samozřejmou součástí každé realizace je vypracování grafického návrhu a dodání podkladů potřebných pro stavební připravenost.

KLASICKÉ

Modely plotů skupiny Klasických plotů jsou povětšinou efektivním a střídmým řešení oplocení rodinných domů a zahrad. Díky své jednoduchosti, jak tvarové tak co do zpracování, jsou to také nejlevnější ploty z naší nabídky. Jednotlivé vzory lze doplnit o zhuštění ve spodní části plotu či brány, které zastává jak estetickou dekorativní funkci, tak slouží zároveň jako zábrana proti prolezení plotu či brány malým psem. Na každý model lze zároveň aplikovat libovolný zdobný prvek.

ZDOBNÉ PRVKY

Tato skupina obsahuje velkou řadu zdobných prvků, které lze libovolně aplikovat na jakýkoliv model ze skupiny Klasických plotů. Všechny prvky jsou ručně vyráběny našimi kováři z plných materiálů tak, aby odpovídaly materiálům, z nich jsou vyrobeny základní modely kovaných plotů, na které jsou aplikovány. Každý prvek se snažíme esteticky vyvážit, aby podpořil celkový vzhled plotu a nijak jej nenarušoval.

HISTORICKÉ

Dokonale propracované detaily kovaných historických plotů musí oslovovat snad každého kolemjdoucího, který prochází kolem Vašeho nového plotu. Tyto ploty jsou řemeslně dotaženy do naprosté dokonalosti. Jsou vyrobeny bez jediného sváru a výhradně z plných materiálů. Vycházejí z hluboké kovářské tradice, protože se hodí k historickým budovám, srubům nebo všude tam kde je kladen důraz na historické, tradiční nebo až rustikální pojetí.

KONFIGURÁTOR KOVANÝCH BRAN A PLOTŮ

Zvolte si kovaný plot s kovanou bránou přesně podle vašich představ!

Spojte se s námi

Využijte možnost konzultace zdarma

Nasloucháme Vašemu zadání a nápadům, doporučíme možná řešení a vymyslíme způsob, jak vše zakomponovat do krásného a funkčního celku!

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.