Kované brány

Naše firma je připravena zajistit kompletní realizaci kovových bran všech typů. Mezi ně se řadí především brány křídlové, samonosné a pojezdové brány. Kromě vlastních kovářských prací na bráně nabízíme i napojení na automatické pohony. Níže nabízíme ukázky námi realizovaných kovaných a pojezdových bran v uplynulých letech. Kromě kovaných bran vám samozřejmě rádi dodáme i kované ploty a další sortiment

POJEZDOVÉ BRÁNY

Mezi stále oblíbenější brány můžeme řadit pojezdové brány. Tyto posuvné brány jsou vhodné zejména tam, kde například z důvodů omezeného prostoru před branou nelze použít klasické křídlové brány. Pojezdová brána jezdí po kolečku v zabetonované kolejničce. Je proto vhodná jen pro vodorovné povrchy.

SAMONOSNÉ BRÁNY

U samonosných bran (někdy označených také jako nesené brány) odpadá problém s nutností vodorovné betonové drážky pro kolečko. Jsou totiž řešeny formou zavěšené samonosné konstrukce a vůbec nejsou v kontaktu se zemí. Mohou být použity i v nerovném terénu.

KŘÍDLOVÉ BRÁNY

Křídlové brány se nejčastěji skládají ze dvou křídel, bývají tedy označovány také jako dvoukřídlé brány, Jejich výhodou je možnost samostatného otevírání jednoho křídla. Používají se například tam, kde z prostorových důvodů nelze použít do boku posouvané pojezdové či samonosné brány.

K bránám nabízíme automatické pohony dle přání zákazníka od značek NICE, HÖRMANN a ROGER TECHNOLOGY.

KONFIGURÁTOR KOVANÝCH BRAN A PLOTŮ

Zvolte si kovaný plot s kovanou bránou přesně podle vašich představ!

Spojte se s námi

Využijte možnost konzultace zdarma

Nasloucháme Vašemu zadání a nápadům, doporučíme možná řešení a vymyslíme způsob, jak vše zakomponovat do krásného a funkčního celku!

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.