Kovaná zábradlí a schodiště

Vyrábíme kovové schodiště mnoha typů od samonosných přes točitá až po půdní schody. Zakázku na kovové schodiště jsme schopni zajistit komplet včetně osazení schodiště. Samozřejmě Vám k němu vyrobíme i originální kované zábradlí na schodiště podle Vašich potřeb. Kované zábradlí dodáváme jak k námi vyráběným schodištím, tak k již existujícím schodům. Mimo schodišťového zábradlí vyrábíme i zábradlí balkonová a k francouzským oknům. Všechna zábradlí jsme taktéž schopni instalovat na již hotových balkónech, terasách apod.

Designy schodišť naleznete na http://www.kovarstvi-divis.cz/schody-439/

Typy jednotlivých schodišť naleznete na Typy schodišť

Typy designů bočnic nalezenete na Design bočnic

Typy schodišťových stupňů naleznete na Schodišťové stupně

Výběr zábradlí je potom závislý na vkusu a finančních možnostech zákazníků. Nejčastěji se ke schodištím používá zábradlí ocelové, mnohdy pouze ocelová konstrukce s dřevěnou výplní, ale setkáváme se i s realizacemi, kdy pro zákazníka kombinujeme ocel a sklo.

Fotogalerie

Fotogalerie k zábradlím a schodištím naleznete na Fotogalerie schodišť, Fotogalerie zábradlí, Fotofalerie francouská okna.Máte zájem o zábradlí či o schodiště? Napište nám, ozveme se Vám zpět.

Garance nejnižší ceny

Pro nejvýhodnější nákup Vašeho plotu využijte GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY.

Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku od jiného obchodníka nebo výrobce ve srovnatelné kvalitě, dáme vám ihned stejnou cenu a jako odměnu přidáme ještě slevu 5%.

Chceme, aby pro Vás naše cena a kvalita byly vždy ty nejlepší.

Zobrazit celou novinku
vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2018