Typy spojů

Našim zákazníkům nabízíme opravdu širokou škálu možností a to i ve spojování jednotlivých materiálů.

Nýtování - jedná se o nejběžnější způsob spojů, který je mezi našimi zákazníky velice oblíben díky své příznivé ceně. Nýtování má zároveň dlouhou tradici v kovářství. Lze takto spojovat materiály způsobem dvousvlaku, kdy je tyčový materiál vložen mezi 2 ks ploché oceli a spojen s nimi nýtem, nebo lze nýtovat tyčový materiál pouze na jeden svlak.

Svařování - svařováním spojujeme většinu konstrukcí branek a bran, pro samotné výplně bran a plová pole jej využívám zřídka, pouze na přání zakazníka.

Sponkování - často volený způsob spoje u zdobných prvků, které je nutno přichytit k výplni plotu či brány a pouhý svár by působil poněkud nevzhledně.

Probíjení a provlékání - jedná se o vůbec nejstaší způsob kovářského spojování tyčových materiálů. Vzhledem k hluboké tradici v kovářství volíme probíjení a provlékání u většiny plotů a bran kategorie Historical. Zároveň se jedná o způsob spojování, který dnes ani většina kovářů neovládá.

Šroubování -  lze považovat za protipól probíjení a provlékání. Jeho využití při pohledu do hluboké historie kovářství začalo téměř nedávno, přesto jeho industriální charakter může podtrhnout dnes tak oblíbené modely plotů a bran z kategorie Moder. 

nýtování
nýtování
nýtování
nýtování
sponkování
sponkování
nýtování a sponkování
nýtování a sponkování
sponkování
sponkování
sponkování
sponkování
probíjení a provlékání
probíjení a provlékání
probíjení a provlékání
probíjení a provlékání
šroubování
šroubování

Garance nejnižší ceny

Pro nejvýhodnější nákup Vašeho plotu využijte GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY.

Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku od jiného obchodníka nebo výrobce ve srovnatelné kvalitě, dáme vám ihned stejnou cenu a jako odměnu přidáme ještě slevu 5%.

Chceme, aby pro Vás naše cena a kvalita byly vždy ty nejlepší.

Zobrazit celou novinku
vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2018