Kované samonosné pojezdové brány

Samonosné pojezdové brány (brány nesené)

V poslední době jsou nesené brány nejoblíbenějším řešením uzavírání vjezdového prostoru. Za jejich popularitou stojí bezúdržbovost, celková funkčnost, prostorová nenáročnost před a za bránou, cenová dostupnost automatických pohonů a možnost velice širokého průjezdu.

 

Základní technický popis konstrukce brány

Nejdůležitější součástí brány jsou mimo jiné 2 ližiskové vozíky (sestava ložisek) umístěných mimo průjezd brány na betonovém základu a uložených do "C" profilu, který je součástí vjezdové brány. Samotná brána tudíž vůbec nejezdí po zemi, proto ji nečniní sebemenší problémy větší množství sněhu v zimních měsících, štěrk ani další nečistoty, které se mohou v průjezdu nacházet. 

Nevýhodou nesených bran je jejich celková délka, která je o 1/3 délky brány + 50 cm delší než samotný průjezd. S tímto rozměrem je nutno počítat, aby došlo k plnému otevření brány.

 

Automatické pohony dodávané k neseným bránám

Hörmann LineaMatic - inteligentní automatický pohon pro brány do šíře 6 000 mm, výšky 2 000 mm a hmotnosti u nesených bran 250 kg.

Hörmann LineaMatic P - inteligentní automatický pohon pro brány do šíře 8 000 mm, výšky 2 000 mm a hmotnosti u nesených bran 400 kg.

Hörmann LineaMatic H - inteligentní automatický pohon pro brány do šíře 10 000 mm, výšky 3 000 mm a hmotnosti u nesených bran 600 kg.

Roger Technology H30/646 - robustní automatický pohon pro brány do šíře 6 000 mm, výšky 2 500 mm a hmotnosti u nesených bran 600 kg.

Roger Technology G30/1804 - vysoce robustní a silný elekromagnetický automatický pohon pro brány do šíře 8 000 mm, výšky 3 000 mm a hmotnosti u nesených bran 1 800 kg. 

 

Máte zájem o samonosnou pojezdovou bránu? Nebo máte jen dotaz? Napište nám, ozveme se Vám zpět.

Garance nejnižší ceny

Pro nejvýhodnější nákup Vašeho plotu využijte GARANCI NEJNIŽŠÍ CENY.

Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku od jiného obchodníka nebo výrobce ve srovnatelné kvalitě, dáme vám ihned stejnou cenu a jako odměnu přidáme ještě slevu 5%.

Chceme, aby pro Vás naše cena a kvalita byly vždy ty nejlepší.

Zobrazit celou novinku
vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2018